ilze.ucoz.lv

Trešdiena, 21.08.2019, 17:46
Sveicināti Viesi

Reģistrācija
Ieeja
Sākums » 2009 » Janvāris » 23 » Mazo sirsniņu cerības
22:26
Mazo sirsniņu cerības
Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem - sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. Viņus ir skārusi slimība, kas liedz kustību prieku – bērnu cerebrālā trieka.


Divdesmit septiņiem no šiem bērniņiem – Andrejam Arikānam, Danielai Caunītei, Dāvidam Krūmiņam, Renātam Kirilovam, Valteram Podkalnam, Viktorijai Platkovai, Maksimam Kirillovam, Dmitrijam Ivanovam, Ansatasijai Timčenko, Artūram Ivanovam, Paulai Luīzei Bečai, Armīnam Šēferam, Linardam Lapiņam, Rūdolfam Vāpam, Robertam Ričardam Gārstiņam, Valērijai Žukovai, Diānai Krauklei, Anastasijai Jeremejevai, Aleksandram Stjopinam, Vladislavam Mazaļevskim, Dānielam Vikentjevam, Danielam Čulijam, Viktoram Sproģim, Jegoram Bazarkinam, Dimitrijam un Vadimam Maikoviem, Rūdolfam Vāpam un Endijam Čekanovskim - Jūs varat palīdzēt mazināt slimības smagumu!


Katrai mammai un tētim savs bērniņš ir vismīļākais un vistuvākais, neskatoties uz viņa slimību. Tas nav viegli – daudzas mammas aizgājušas no darba, lai bērnu nebūtu jāatdot aprūpes iestādē. Vecāki nepadodas, bet cīnās par saviem bērniņiem un meklē arvien jaunas iespējas tiem palīdzēt. Daudziem no šiem bērniem jau esat palīdzējuši šī projekta ietvaros un daudziem individuāli. Slimība ir smaga, tādēļ šiem bērniem vēl joprojām nepieciešama Jūsu palīdzība!


Unikālu neirofizioloģisku rehabilitācijas metodi bērnu cerebrālās triekas gadījumā piedāva Ukrainas Straptautiskā rehabilitācijas klīnika Truskavecā www.reha.lviv.ua. Tas ir dārgs process, kurš neietilpst valsts apmaksātajos pakalpojumos. Taču rezultāti ir ļoti iepriecinoši un dod lielu progresu bērnu attīstībā. Diemžēl Latvijā un tuvākajās kaimiņvalstīs šāda rehabilitācijas metode netiek nodrošināta.


Viens 12 dienu rehabilitācijas kurss vienam bērnam Ukrainā vidēji izmaksā 1500 latu (atkarībā no bērna vecuma, diagnozes smaguma un pavadoņa). Ārstu ieteiktais minimālais kursu skaits ir trīs, bet ideālā gadījumā tie javeic katru gadu. Lai visi 18 bērniņi saņemtu vienu rehabilitācijas kursu, nepieciešami visamaz 27 000 lati, savukārt lai tie saņemtu ieteicamos trīs kursus - 81 000 lati.


Šiem bērniem un viņu vecākiem ļoti nepieciešami draugi, kas sniedz palīdzīgu roku. Rehabilitācija Ukrainā nav lēta un vairumā gadījumu vecākiem pašiem nepietiek līdzekļu, lai to sniegtu saviem bērniem. Ziedojot šiem bērniem, Jūs palīdzat piepildīt bērnu cerības un ļaujiet sajust, ka viņu liktenis mums nav vienaldzīgs. Palīdzēsim viņiem!


Vairāk par šiem bērniņiem un viņu diagnozi varat lasīt šeit!


Kopējie ziedojumi šim projektam tiks sadalīti visiem bērniem pēc nepieciešamības. Ja vēlaties ziedot kādam konkrētam bērnam, lūdzam to norādīt maksājuma uzdevumā.


Kā ziedot?
Kategorija: Bērni | Skatījumu skaits: 1205 | Pievienoja: AIRITA | Reitings: 0.0/0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Vietnes izvēlne


Onlain spēles

LejuplādesFORUMS


Šodien dzimšanas diena:
nike922(27)

Kategorijas iedaļa
Seriāli [5]
Forums [3]
Zirgi [5]
Grāmatas [3]
Mūzika [3]
Kino [3]
Sabiedrība [3]
Humors [2]
Photoshopes [3]
Video [7]
Stils un Mode [2]
Datori un mobīlie [2]
Sievietēm [3]
Grūtniecība [10]
Sports [2]
Bērni [12]
Grutniecība pa trimestriem [38]
Bildes [2]
Viņai un Viņam [6]
Spēles [38]
Dārzniecība [2]
O!Kartes akadēmija [15]
ilze  | (26)
ottojaaremaa  | (6)
stiene  | (3)
AIRISA  | (3)
krajpin  | (3)
Foto albūms
Gadījuma bilde:
Pļavas puķe
Gadījuma bilde:
Milan Fashion Week spring-summer 2010, Dsquared2
Gadījuma bilde:
bunch
Gadījuma bilde:
Roze
Gadījuma bilde:
zirgs zibenī
Mini-čats
200
TOP komentāri
ilze


Komentāri: [12]


ottojaaremaa


Komentāri: [9]


Lilli


Komentāri: [4]


AIRISA


Komentāri: [4]


osis123


Komentāri: [1]


Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0Saitā reģistrējušies
Pavisam kopā: 247
Pēdējā mēneša laikā: 0
Pēdējā nedēļā: 0
Vakar: 0
Šodien: 0

 No viņiem
Administrātore: 1
Eksperti: 0
Aktīvi lietotāji: 3
Reģistrējušies: 243

 No viņiem
Vīrieši: 109
Sievietes:138


Šodien šeit bijuši:Ieejas forma

Meklēšana


Ierakstu Arhīvs
Tagu mākonis
Faili muzika Photoshop art Design wallpaper Opera Windows graphics love 3D fantasy Lady Gaga rokdarbi games Speeles Ugunsgrēks photoshapes Dārzniecība Zirgi Seriaali fashion mobiilie vinnai un vinnam Bērns Beerns O kartes akademija Sievietem speles