ilze.ucoz.lv

Trešdiena, 21.08.2019, 18:24
Sveicināti Viesi

Reģistrācija
Ieeja
Sākums » 2009 » Janvāris » 13 » Protesta akcijā Doma laukumā piedalīšoties vismaz 20 000 cilvēku, organizatori aicina ievērot kārtību
17:39
Protesta akcijā Doma laukumā piedalīšoties vismaz 20 000 cilvēku, organizatori aicina ievērot kārtību
Protesta akcijā Doma laukumā 13.janvārī piedalīšoties vairāk nekā 20 tūkstoši cilvēku, kā arī liels skaits policijas pārstāvju, preses konferencē informēja partijas "Sabiedrība citai politikai" (SCP) līdzpriekšsēdētājs Aigars Štokenbergs.

Saskaņā ar organizatoru teikto plānots, ka protesta akcijā piedalīsies vismaz 20 tūkstoši cilvēku, kā arī vairāk nekā 30 sabiedrisko organizāciju, kaut gan atbalstu un dalību pasākumā izteikuši vēl daudzi, norāda Štokenbergs. "Cilvēku skaits būs ievērojami lielāks nekā līdz šim līdzīgos pasākumos Rīgā," prognozē SCP līdzpriekšsēdētājs.

"Neskaitot oficiālos pasākuma drošībniekus, pasākuma norisi un drošību uzraudzīs arī aptuveni 1000 mūsu biedru," uzsver Latvijas Apvienotās policistu arodbiedrības prezidents Agris Sūna.

"Pēdējās nedēļās bijuši gan patīkami, gan ne tik patīkami signāli akcijas saistībā. Jūtams sabiedrības atbalsts, uz šo brīdi internetā aicinājumu Valsts prezidentam atlaist Saeimu parakstījuši vairāk nekā 6000 cilvēku. Tajā pašā laikā izskanējusi nepatiesa informācija, ka cilvēki no laukiem uz Doma laukumu tikšot vesti ar autobusiem reibuma stāvoklī," informē Štokenbergs.

Tāpat izskanējusi informācija, ka akcijā centīsies piedalīties provokatori ar padomju un nacistisko atribūtiku. "Mums jāizdara viss, lai novērstu provokācijas," stingri norāda akcijas organizators. Pasākums tiks arī filmēts, lai novērstu jebkādus incidentus, un organizatori aicina jebkādu provokāciju gadījumā par tām nekavējoties ziņot drošībniekiem.

Organizators aicināja cilvēkus ņemt līdzi radioaparātus, lai, tāpat kā 1991.gadā, ikviens varētu sekot līdzi notikumiem, jo visiem Doma laukumā var nepietikt vietas.

Štokenbergs norādīja, ka līdz šim dažādas sabiedrības grupas rīkojušas publiskas akcijas, bet koalīcija mērķtiecīgi šķēlusi sabiedrību ar draudiem par lata devalvāciju un saukļiem "Krievi nāk!", lai tikai atturētu tautu no tiesībām demokrātiskā ceļā realizēt savu pārstāvniecību gan Saeimā, gan valdībā.

"Var atrast cilvēkus, kuri ir gan godīgāki, gan kompetentāki," uzskata SCP līdzpriekšsēdētājs. "Aicinām Valsts prezidentu Valdi Zatleru ierosināt atlaist Saeimu."

Līdz jauna parlamenta vēlēšanām jāgroza Saeimas vēlēšanu likums, atsakoties no partiju "lokomotīvju" principa, jo "lokomotīves" panāk tādu cilvēku ievēlēšanu Saeimā, kuri nebauda cilvēku atbalstu, kā arī jāpieņem ekonomikas stabilizācijas plāns, paredzot nodokļu politikas pārmaiņas un uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, preses konferencē stāstīja Štokenbergs.Kategorija: Sabiedrība | Skatījumu skaits: 1102 | Pievienoja: ilze | Reitings: 0.0/0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Vietnes izvēlne


Onlain spēles

LejuplādesFORUMS


Šodien dzimšanas diena:
nike922(27)

Kategorijas iedaļa
Seriāli [5]
Forums [3]
Zirgi [5]
Grāmatas [3]
Mūzika [3]
Kino [3]
Sabiedrība [3]
Humors [2]
Photoshopes [3]
Video [7]
Stils un Mode [2]
Datori un mobīlie [2]
Sievietēm [3]
Grūtniecība [10]
Sports [2]
Bērni [12]
Grutniecība pa trimestriem [38]
Bildes [2]
Viņai un Viņam [6]
Spēles [38]
Dārzniecība [2]
O!Kartes akadēmija [15]
ilze  | (26)
ottojaaremaa  | (6)
stiene  | (3)
AIRISA  | (3)
krajpin  | (3)
Foto albūms
Gadījuma bilde:
Augstās Modes nedēļa Parīzē: Jean–Paul Gaultier
Gadījuma bilde:
...
Gadījuma bilde:
Klētiņa dabas ielokā
Gadījuma bilde:
bildīte
Gadījuma bilde:
Stārķis nes bērnu
Mini-čats
200
TOP komentāri
ilze


Komentāri: [12]


ottojaaremaa


Komentāri: [9]


Lilli


Komentāri: [4]


AIRISA


Komentāri: [4]


osis123


Komentāri: [1]


Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0Saitā reģistrējušies
Pavisam kopā: 247
Pēdējā mēneša laikā: 0
Pēdējā nedēļā: 0
Vakar: 0
Šodien: 0

 No viņiem
Administrātore: 1
Eksperti: 0
Aktīvi lietotāji: 3
Reģistrējušies: 243

 No viņiem
Vīrieši: 109
Sievietes:138


Šodien šeit bijuši:Ieejas forma

Meklēšana


Ierakstu Arhīvs
Tagu mākonis
Faili muzika Photoshop art Design wallpaper Opera Windows graphics love 3D fantasy Lady Gaga rokdarbi games Speeles Ugunsgrēks photoshapes Dārzniecība Zirgi Seriaali fashion mobiilie vinnai un vinnam Bērns Beerns O kartes akademija Sievietem speles